hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam YazarlarımızZeki YÜKSEKBİLGİLİ1974 yılında doğdu. Özel Eyüboğlu Lisesini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu. Daha sonra University of Pennsylvania, Wharton School'da MBA yaptım. Son olarak da, Heriots University'den Business Administration / E-Commerce (İşletme Yönetimi / E-Ticaret) dalında doktorasını bitirdi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Öğretim Görevlisi olarak görev aldı. Halen pazarlama konusunda serbest eğitmen ve danışman olarak çalışmaktadır.

Yazarın tüm makaleleri için tıklayınız.

Mehmet Atıf KARACA1980 Ankara doğumlu olan Mehmet Atıf Karaca, 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi - Elektronik mühendisliğinden mezun olmuştur.

Dijital pazarlama üzerine uzmanlaşırken aynı zamanda 2006 yılında internet tabanlı gömülü Linux üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Şu an marka yönetimi ve dijital reklam stratejileri üzerine danışmanlık yapmaktadır.

Yazarın tüm makaleleri için tıklayınız.

Mahmut Engin KARACA1977 Ankara doğumludur, Yükseliş Koleji’nden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği eğitimi almıştır. 2003 senesinde yüksek lisansını tamamlamıştır. Yönetim sistemleri ve kalite konularında sektörün önde gelen kuruluşlarına danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

Yazarın tüm makaleleri için tıklayınız.

Pelin MUTLU1977 Ankara doğumlu. İlk, orta ve liseyi İstanbul'da bitirdi. Niğde Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü 1998 yılı mezunu. Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde 1996-1998 yılları arasında Pedagojik Formasyon derslerini tamamladı.

2004 yılında Marmara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünde Kent Ekolojisi üzerine yüksek lisansımı tamamladı.

Yazarın tüm makaleleri için tıklayınız.


iç sayfa bitişi
neden reklam.com.tr?