hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam Sohbetleri18.09.2012

Sina Koloğlu’ndan Dizilere TavsiyelerSina Koloğlu’ndan Dizilere Tavsiyeler

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Çarşambanın galibi Hürrem olur başlığını verdiği yazısında, farklı kanallarda aynı gün yayınlanan iki rakip diziyi ele aldı.


Çarşamba akşamları Kanal D'de ekrana gelen Kuzey Güney dizisi ile yine aynı gün Star TV ekranlarında başlayan Muhteşem Yüzyıl arasındaki kıyasıya rekabetin galibinin Hürrem olduğunu söyleyen Koloğlu, Kuzey Güney'in yayın günü değişirse daha fazla izleyici kitlesine sahip olacağını belirtti.


Yeni yayın döneminde Kuzey Güney dizisinin yönetmeninin değişmesiyle, dizinin de değiştiğini söyleyen yazar, Kıvanç Tatlıtuğ'un diziyi tek başına sahiplenmesini de yadırgıyor. Bu sezon Muhteşem Yüzyıl'da her şeyin eskisi gibi devam ettiğini düşünen Koloğlu, tarih kokan bir pembe dizi izliyoruz diyor. Dizinin özellikle seslendirmelerinin çok güzel olduğunu, diğer dizilerin Muhteşem Yüzyıl'dan örnek alması gerektiğini de ekliyor.


Son olarak dizilerin oldukça centilmence yarıştığını, her iki dizinin de reklam kuşağı zamanlarının aynı dakikalara getirildiğini sözlerine ekledi. Onun tabiriyle dizilerde reklam kardeşliği yaşanıyor.
 

Bu reklam sohbeti ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam sohbeti ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam sohbetine yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Sohbeti ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.