hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam Sohbetleri28.12.2014

Reklam Sektörünün En Ünlü İsimleri Bu BelgeseldeReklam Sektörünün En Ünlü İsimleri Bu Belgeselde

 Reklamcılar Derneği'nin 30. Yıldönümünde çekilen, Türkiye'deki ünlü reklamcıların sektör ile ilgili deneyimlerini aktardığı “Logoyu Büyütenler” belgeseli videosu internette yayınlandı

Belgesel, Reklam sektörünü inceliyor ve Türkiye reklamcılık sektöründe en iyi reklam kampanyalarına imza atmış olan ünlü reklamcıların kampanyalarla ilgili düşüncelerinden ve başarılı reklam hikayelerinden oluşuyor.

Reklam Belgeselinde sektörün duayenleri, Ali Taran, Haluk Mesci, Jeffi Medina, Serdar Erener gibi isimlerle eğitim belgesi özelliği taşıyan söyleşiler yapılıyor ve reklamcılık dünyasında düzeltilmesi gereken problemler üzerinde önerilerde bulunuluyor. Özellikle reklamcılık eğitimi alan ve sektöre gönül vermiş kişiler mutlaka izlemeli.

Bu reklam sohbeti ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam sohbeti ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam sohbetine yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Sohbeti ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.