hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam Sohbetleri30.11.2010

Lütfen Okuyun: Editörden Özel bir ricaReklam.com.tr reklam ve pazarlama sektörü ile ilgili bir bilgi kaynağı oluşturmak ve bunu paylaşmak amacıyla kurumsal profesyonel bir ekip tarafından yaratılmıştır.

Kuruluşundan yaklaşık 1.5 yıl sonra reklamcılık sektöründeki kişi ve firmalar tarafından kullanılmaya başlanmış ve sektörün en popüler sitelerinden biri haline gelmiştir.

Reklam.com.tr aynı kategorideki diğer sitelerden farklıdır, sizlerin katkılarıyla bize gönderdiğiniz yazılarla, yaptığınız yorumlarla, eleştirilerle oluşturulmuştur.

Sizlerde bizim ekibimizin birer parçası haline geldiniz. Birlikte bu siteyi devam ettirebiliriz sektöre faydalı içerikler sunarak sitemizin büyüyerek gelişmesine devam etmesini sağlayabiliriz.

Sizlerden yazılarımıza yorum yapmanızı reklam, pazarlama ve iletişimle ile ilgili daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış yazılarınızı bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Bilgimizi düşüncelerimizi anlatalım bu sitede ve reklamcılık ve pazarlama sektörüne beraber katkıda bulunalım yazma gücünüzü ve fikirlerinizi herkese gösterin.

Hemen elinize kalemi alıp harekete geçmeye ne dersiniz?

Suat ŞAFAK
Editör, Reklam.com.tr
 

Bu reklam sohbeti ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam sohbeti ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam sohbetine yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Sohbeti ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.