hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları08.10.2013

Zeynep Beşerler Markafoni’deZeynep Beşerler Markafoni’de

Online alışveriş sitesi Markafoni, yeni kampanyası için televizyon oyuncusu Zeynep Beşerler'i seçti. Düzgün fiziği ve beğenilen yüzüyle beğeni toplayan Beşerler, Markafoni kampanyasının modeli oldu.

Özel bir markanın koleksiyon tanıtımı için kolları sıvayan Markafoni, 7-9 Ekim tarihleri arasında tüketicilerle buluşacak olan kampanyanın modeli olan Zeynep Beşerler ile Büyükada'da özel çekimler yaptı. Giselle'in ürünlerinin tanıtıldığı kampanyada, ürünlerin çeşitliliği göze çarptı.

Geçtiğimiz senenin en iyi online ticaret sitesi seçilen Markafoni, yaptığı yeni kampanyaları ve modelleriyle rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.

 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?