hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları09.02.2011

Vestel ile TV’li Geçmiş Zamanlar YarışmasıVestel ile TV’li Geçmiş Zamanlar Yarışması

Son dönemde birçok marka internet üzerinden yürütülen kampanya ya da yarışmalar düzenliyor. Bu uygulamalar hem kullanıcıları eğlendiriyor hem de markaya olan ilgiyi arttırıyor.

Vestel de üretime başladığı 1983 yılından bu yana ürettiği yüz milyonuncu televizyonu kutlamak için böyle bir uygulamaya başladı. Kullanıcıların derlediği 200 civarında videonun yer aldığı sitede geride bıraktığımız 25 yılın önemli filmleri, dizileri yanında ilgi çekici videolar da yer alacak.

Sitede aynı zamanda da bir yarışma düzenleniyor. 21 Şubat'a kadar sürecek olan bu yarışmada televizyon ekranlarının hafızalara kazınan önemli karakterlerine dair sorular var. Her haftanın birincisine 106 ekran bir Vestel LCD televizyon ödülünün verileceği yarışmaya katılan kullanıcılar, kendilerine sorulan soruları Facebook'ta paylaşabilecek. Kullanıcılara bu paylaşımlar neticesinde siteye üye olan kişiler için ayrıca puan verilecek.

İnteraktif uygulama ve yarışmalar markaların kullanıcılarla arasında bağ kurmak açısından oldukça etkili. Kullanımı son derece kolay olsan bu eğlenceli uygulamaların tek bir eksiği var, yeterince tanıtılmıyor olmaları.

Uygulamaya erişmek için: www.tvligecmiszaman.com
 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlar

murat ak

06.02.2011
yarış, LCD'yi kazan


Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?