hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları08.03.2011

Vestel Eski Çamaşır Makinelerine Zengin Aile ArıyorVestel Eski Çamaşır Makinelerine Zengin Aile Arıyor

Vestel, Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve Bakırköy başta olmak üzere İstanbul'un kalabalık noktalarında Twinjet Plus çamaşır makinesine yönelik olarak bir gerilla aktivitesi düzenliyor. Bir hafta sürecek aktivitede terk edilmiş çamaşır makineleri kullanılıyor.

Televizyonlarda Boğaz Köprüsü'ne pankart açan Vestron robotlarının yer aldığı reklam ile beğeni toplayan Vestel, gerilla aktivitesinde farklı noktalara eski çamaşır makineleri yerleştirdi. Makinelerin üzerinde sadece el yazısıyla “Çok masraflıydı, bakamadık. %50 enerji tasarruflu Vestel Twinjet Plus aldık. Eski makinemize zengin bir aile arıyoruz.” yazılmış duyurular yer alıyor. Makinelerin üzerinde herhangi bir logo yok. Broşür ve tanıtım afişi gibi belirtici herhangi bir ibare de yok. Makinelerin terk edilmiş olduğu izlenimini kuvvetlendirmek ve insanların makineye ve üzerinde bulunan duyuruya odaklanmasını sağlamak için de etrafta herhangi bir bilgi veren Vestel yetkilisi de yer almıyor.

Aktivite eski çamaşır makinelerinin gereksiz zaman ve enerji tüketimine sahip olduklarına, ev işlerini kolaylaştırsa da aile ekonomisine katkıda bulunmadıklarına dikkat çekmeyi hedefliyor.

Reklamveren: Vestel

Ürün: Twinjet Plus %50 Enerji Tasarruflu Çamaşır Makinesi

Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar / Saatchi & SaatchiKampanya ile ilgili görselVestel Eski Çamaşır Makinelerine Zengin Aile Arıyor
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?