hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları07.09.2012

Ünlü Aktörler Prada İçin BuluştuÜnlü Aktörler Prada İçin Buluştu

2012 sonbahara – kış reklam kampanyası için bahar sezonuna girmeye hazırlanan Prada markası, reklam kampanyası için Hollywood'un ünlü aktörlerini bir araya getirdi.


Gary Oldman, Garrett Hedlund, Jamie Bell ve Willem Dafoe gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği reklam kampanyasında, dikkat çekici kareler oluştu. David Sims'in objektifinden çıkan karelerle süslenen fotoğraf çekimleri ile askeri tarzı en iyi yansıtan markalardan olan Prada, yeni sezonda da oldukça iddialı görünüyor. Üniformayı andıran çizgileriyle oluşturulan pantolon ve ceket takımlarla; çağdaş erkek görüntüsünü oluşturan marka, kruvaze ceket modellerini yeniden canlandırmış. Barok sanatından esinlenerek oluşturulan koleksiyon, 2012 sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor.
 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi