hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları22.11.2011

Turkcell Yeni Logosunu TanıttıTurkcell Yeni Logosunu Tanıttı

Televizyonlarda yayınlanmaya başlayan Turkcell'in yeni reklam filmi farklı bir tarzla izleyicinin karşısına çıktı. Reklam müziğini türkücü Zara ve Kubat'ın seslendirdiği film, Türkiye'nin 4 ayrı şehrinde 7 günde çekildi. İstanbul, Mardin, Konya ve Çanakkale'de çekimlerinin gerçekleştirildiği filmde 200 kişilik bir ekip çalıştı.

Turkcell Landor imzalı yeni logosunun tanıtımı için hazırlanan kampanya “hayat paylaşınca güzel” sloganını yenilemedi. Turkcell kampanya dahilinde üzerinde sevgiden bahsedilen billboard fotoğraflarını kişilerin birbirine mesaj atması halinde ücretsiz göndereceğini açıklıyor.

Alametifarika Reklam Ajansı tarafından hazırlanan Turkcell'in yeni logo tanıtım filmini Bahadır Karataş yönetti. Filmin müziklerini Nil Karaibrahimgil besteledi.

Logoda bir daire içinde yer alan iki anten grafiği yer alıyor. Turkcell kurulduğu tarihten bu yana kendi adının yazdığı logoyu kullanıyordu.

Sarılmanın doğallığına vurgu yapılan reklam filminde oyuncular vatandaşlar arasından seçildi. Gerçek ailelerin oynatıldığı filmde çekimler kişilerin kendi evleri ve doğal mekanlarda yapıldı.

“Hayat paylaşınca Güzel” Turkcell Reklam Filminin Künyesi

Reklamın Başlığı: Hayat Paylaşınca Güzel
Reklamveren: Turkcell
Reklamveren Temsilcisi : Alpay Alptekin, Koray Ata, Selin Çavuşoğlu, Başar Sarıkaya, Asu Şipşak
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yaratıcı Grup: Arkın Kahyaoğlu, Musa Paça, Odisseas Sevsevme, Mert Şentürk, Çağlar Kurtaran, Berat Pekmezci, Serdar Güngör, Ebru Topçuoğlu, Ozan Küme
Marka Direktörü: Gökhan Akbay
Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz
Prodüksiyon şirketi: Filmpark
Prodüktör: Mete Özok, Sertan Özcan
Yönetmen: Bahadır Karataş
Görüntü Yönetmeni: Burak Turan, Engin Özkaya
Post Prodüksiyon: Filimişleri
Müzik Beste/söz yazarı: Nil Karaibrahimgil
Seslendiren: Zara, Kubat
Müzik Aranje: Jingle House
Medya Ajansı: Mindshare
Medya Planlamacı: Filiz Göktuğ, Banu Karaman
 Kampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi