hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları11.07.2011

Trabzon EYOF 2011 Reklam Filmi EkranlardaTrabzon EYOF 2011 Reklam Filmi Ekranlarda

23-30 Temmuz tarihlerinde Trabzon'da gerçekleşecek olan EYOF (European Youth Olmpic Festival) 2011 Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları hazırlanan reklam filmi ile ekranlara gelmeye başladı. 49 Avrupa ülkesinden 4000 genç sporcunun katılımıyla gerçekleşecek organizasyonun reklam filminde, sporcuların Karadeniz'in simgesi Hamsi şeklinde Trabzon'a geliyorlar.

Reklam filmi sadece sporcuları değil, Trabzon'un tarihi ve doğal güzelliklerini de yansıtıyor. Sümela Manastırı, Uzungöl, Santa Harabeleri gibi Trabzon'un tarihi ve doğal hazineleri de filmde yerini alıyor. Reklam filmi müziğiyle de, olimpiyatların gençlik ruhuna ve dinamizmine vurgu yapıyor. Trabzon EYOF 2011'in bütün iletişim çalışmaları Alaaddin Adworks tarafından yürütülüyor.

Reklam Ajansı: Alaaddin Adworks

Yaratıcı Yönetmen: İsmail Bölükbaşı

Yaratıcı Grup: Erdinç Üskent, Ferdi Çağlayan, Can Çelebi, Moris Hasan

Müşteri İlişkileri: Serpil Tudeş Kuyucu, Didem Tuğba Dündar

Stratejik Planlama: Tülin Altıok

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Prodüksiyon: Kala FilmKampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?