hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları17.06.2011

Tivibu Ev Kampanyası Üç Reklam Filmiyle EkrandaTivibu Ev Kampanyası Üç Reklam Filmiyle Ekranda

TTNet dijital yayın platformu Tivibu'nun ‘Tekrar izle', ‘Durdur izle', ‘Seç izle', ‘Geri al izle', Kirala İzle' özelliklerine yönelik olarak hazırlanan reklam kampanyası için üç farklı reklam filmi hazırlandı. Mizahi anlatımın ön planda olduğu filmler izleyicilerin programlara dahil olması üzerine kurgulanıyor.

Casablanca, 100 Metre ve Ayrılık adını taşıyan filmler yaklaşık bir aylık bir hazırlık süresinin ardında çekildi. 4 gün süren çekimlerde, sinema ve televizyon dünyasından tanınmış yüzlerin yanında, iki yüz figüran, sekiz sporcu, dört ana karakter oyuncusu ve ellinin üzerinde teknik ekip çalıştı.

Casablanca filmi için Zeynep Tarcan tarafından, filmin orjinaline biebir uygun bir dekor tasarımı gerçekleştirildi. 100 Metre filminde 3D olarak modellenen stadyumda hareket eden seyircileri oluşturmak için Türkiye'de ilk kez Massive Software işlemcisi kullanıldı. Ayrılık filminde ise kostümler, dönem kostümleri konusunda uzman olan Özlem Kaya'nın desteğiyle hazırlandı.

Reklamveren: TTNet – Tivibu Ev

Reklam Ajansı: TBWA\İstanbul

Yapımcı: Taxi Filmworks

Yönetmen: Uygar Kutlu

Görüntü Yönetmeni: Arne Schiel – Tolga Kutlar

Mecra: Televizyon, Sinema, Gazete, İnternet

Tivibu – 100 Metre (video)

Tivibu – Ayrılık (video)Kampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?