hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları04.10.2012

THY ile GururlandıkTHY ile Gururlandık

“En fazla ülkeye uçan havayolu şirketi” unvanı ile yeni reklam filmini çeken THY, tüm Türkiye'yi gururlandıracak hatta duygulandıracak bir reklam kampanyası yaptı.


Dünyanın yarısına uçuş seferleri olan THY, 91 ülkeye uçuyor olmanın gururunu hem yaşıyor hem de yaşatıyor. Dünyada en fazla ülkeye uçan THY, rekora doğru koşuyor. Bununla ilgili yeni bir reklam filmi hazırlayan firma, dünyanın birçok yerindeki, birbirinden farklı enstrümanlarla İstiklal Marşı'mızı çaldırıyor. Çin'den Brezilya'ya, tabir-i caizse: dünyanın bir ucundan diğerine kadar dolaşılarak çekilen reklam filminde, İstiklal Marşı'mız farklı enstrümanlarla çalınıyor. Türkiye için oldukça gurur verici olan bu reklam filmi, THY'nin uluslararası bir marka olduğunu göstermek adına yaptığı bir faaliyet olmuş.


Hem uluslararası bir marka olmanın verdiği gurur, hem de Türk Milli Marşı'nın başka diyarlarda çalınıyor olmasının mutluluğunu bize yaşatan THY ile çok gururlandık.

 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi