hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları16.12.2011

Serinin En Komik Bölümü EkranlardaSerinin En Komik Bölümü Ekranlarda

Bir süredir Türk Telekom'un reklamlarını emanet ettiği Cem Yılmaz'ın yeni reklam filmi ekranlarda dönmeye başladı. Almanya'da çekilen bu bölümde “Türk Telekom Mobile Kesin Dönüş” tanıtılıyor.

Daha önce yine Almanya'da çekilen bölümün devamı niteliğindeki yeni film, yine Almanya'da geçiyor. Arkadaşlarıyla Almanya'ya giden Cem Yılmaz ekibini kurarak gurbetçi Türk vatandaşlara ulaşmaya çalışıyor. Ekip üyelerinden kamufle olmalarını isteyen Yılmaz, yaşlı bir kadını filmin sonuna kadar arkadaşı Caner sanıyor. Sloganı “Kesin Dönüş” olan filmde Cem Yılmaz Türk vatandaşlarını Almanya caddelerinde dolaşarak “kesin dönüş” var diyerek uyarıyor. Çarşı-Pazar, cadde-sokak dolaşan Cem Yılmaz soluğu futbol sahasında alıyor. Maçta baraj oluşturan futbolcuların tam ortasında yerini alan Yılmaz yani Taşkın karakteri, tribünlerde O'na el sallayan Heidi'yi görüyor.
Mizahla mesajın aynı verildiği reklam filminin önceki bölümlerine göre daha başarılı olduğu belirtiliyor. Komik unsurların ön plana geçtiği yer yer Almanca kelimelerin kullanıldığı reklamda Almanlarda rol almış.
Tarife reklamları Publicis Yorum tarafından yürütülen Türk Telekom'un teknoloji ve marka reklamları  TBWA/İstanbul tarafından hazırlanıyor. Türk Telekom Mobil'in reklam filmleri de yine TWBA/İstanbul tarafından yapılıyor. TBWA/İstanbul Türkiye'de uzun yıllar en çok beğenilen reklam ajansı seçildi. Capital Dergisi yine TBWA/İstanbul'u son 30 yılın en başarılı reklam ajansı seçti. Müşteri portföyünde Türkiye ekonomisine yön veren şirketleri toplayan firma, sektörde en saygı duyulan işlere imza atıyor. TTNET, Türk Telekom Mobile, Aygaz, Avea, Beko ve Komili gibi önemli müşterilere hizmet veren firmanın başkanlığını Cem Topçuoğlu yürütüyor.
Yine TBWA/İstanbul'un künyesine baktığımızda karşımıza güçlü bir ekip çıkıyor.
Başkan: Cem Topçuoğlu
Finans ve Muhasebe Müdürü: Tahir Sümer
Kreatif Grup Başkan Yardımcısı: İlkay Gürpınar
Marka Grubu Başkan Yardımcı: Burcu Özdemir Kayımtu
Stratejik Planlama Başkan yardımcısı: Toygun Yılmazer
Kreatif Direktör: Emre Kaplan, Volkan Karakaşoğlu


Kampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?