hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları26.09.2012

Samsung’un Yeni Reklam Yüzü Kim Oldu?Samsung’un Yeni Reklam Yüzü Kim Oldu?

Teknolojinin önde gelen şirketlerinden Samsung, yeni tasarımı Galaxy Note 10.1'in tanıtımı için Aktör, senarist, film yapımcısı ve yönetmen olan gibi James Franco ile anlaştı.


Samsung'un yeni tableti Galaxy Note 10.1'in çoklu ekran özelliği sayesinde çoklu, birden fazla uygulamayı aynı anda yapabiliyorsunuz. Bu sıra dışı özellikleri gösterebilmek için James Franco'nun evinde yapılan bir reklam çekimi gerçekleştirilmiş. Samsung tablet ile evinin içinde gezen Franco, bir yandan yemek yapıp diğer yandan video izliyor. İstediği görüntüyü kopyalayıp hatta üzerine not düşebilen Franco, Samsung tablet sayesinde yaratıcılığınızı geliştirebileceğinizi vurguluyor. S Pen teknolojisinin yer aldığı tablette, kişisel notlarınızı anında ekran üzerinde herhangi bir bölmeye yazabiliyorsunuz.


Yeni reklam filmi, reklam yüzü ve tabletiyle adından sıkça bahsettirecek olan Samsung, teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor.
 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi