hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları02.07.2011

Pınar Su’dan 'Yaşam Pınarım'a Yeni KampanyaPınar Su’dan 'Yaşam Pınarım'a Yeni Kampanya

Havaların yaz aylarıyla beraber ısınmasıyla daha sık ekranlara gelmeye başlayan su markaları arasına Pınar da katıldı. Pınar Su “Yaşam Pınarım” için hazırlanan yeni reklam filminde, suyun insanlara verdiği mutluluğa dikkat çekiyor. Birisinden su alındığında telaffuz edilen “Yaşa” sözcüğü üzerine kurgulanan reklam filmi, suyun hayatın her anında olduğunu ve doya doya yaşamanın, kana kana su içmeye bağlı olduğunu vurguluyor.

Çekimleri üç gün süren reklam filminin yönetmenliğini Can Ulkay üstlendi. Film aynı zamanda, geçtiğimiz mayıs ayı içinde güçlerini birleştirerek BİG – Birleşik İletişim Grubu adını alan Fikir Merkezi ve Tayfa&DO ortaklığının ilk prodüksiyonu.

Reklamveren: Pınar Su

Reklam Ajansı: BİG – Birleşik İletişim Grubu / Fikir Merkezi - Tayfa&WDO

Yaratıcı Yönetmen: Can Ulkay

Mecra: Televizyon, basın, açıkhava, internet

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi