hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları01.08.2011

Pepsi Ramazan Kampanyası’na BaşladıPepsi Ramazan Kampanyası’na Başladı

Çekimleri Çatalca'da gerçekleştirilen Pepsi Ramazan Kampanyası reklam filmi ekrana gelmeye başladı. Çatalca halkı tarafından da yoğun ilgiyle karşılanan çekimler süresince set ekibi de suyun içinde çalıştı. Filmde Ramazan ayının sıcak yaz günlerine gelişi sebebiyle, Pepsi'nin reklam yüzü Hülya Avşar bir dere içinde kurulmuş olan sofrada misafirlerini ağırlıyor. Avşar'ın geleneksel lezzetleri konuklarına elleriyle ikram ederken, su içinde soğutulmuş Pepsi ile de markanın Ramazan Kampanyasını tanıtıyor.

5 Eylül'e kadar sürecek olan Pepsi Ramazan Kampanyası, ürün kapaklarından çıkan şifreleri gönderenlere, günlük 60 dakika konuşma süresi ya da haftalık konuşma paketi ve cepten günlük 100 MB internet hediye ediyor.

Reklam Ajansı: Alametifarika

Yönetmen: Metin Arolat

Medya Planlama: OMD

Mecra: Televizyon, Açıkhava, Basın, İnternetKampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlar

melike tarık aykan

14.08.2011
artık kapaklar yüklenmıyo sebebi nedır


Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?