hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları25.12.2012

Molfix’den 15.Yıl KutlamasıMolfix’den 15.Yıl Kutlaması

Shakira'nın en sevilen şarkılarından biri olan ‘Waka Waka', Molfix reklam filmi için Türkiye'de yeniden seslendirildi. 26 sevimli minik tarafından seslendirilen Waka Waka şarkısı, Türkçe uyarlamasıyla oldukça beğeni topladı.


Türkiye'de 15.yılını tamamlayan Molfix, yeni yaşını yeni reklam filmiyle kutladı. Birbirinden sevimli 26 miniğin bir araya gelip şarkı söylemesiyle ilerleyen reklam filmi herkesin beğenisini topladı. Kağan Erturan tarafından yönetilen reklam filminin çekimleri 2 günde tamamlandı. Oldukça eğlenceli geçen çekim süresince sadece ekip değil, miniklerin anne babaları da çok eğlendiklerini söyledi.
 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?