hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları30.04.2011

Lamborghini Avendator: Acımasız GüçLamborghini Avendator: Acımasız Güç

İtalyan Lamborghini gibi lüks spor otomobil markalarının genellikle ticari reklam yapma gibi kaygıları yoktur. Sıradan bir otomobil üretmediği için, genellikle bu gibi markaların kampanyaları daha çok yeni bir modelin son halini sunmak üzere prestije yönelik olarak hazırlanır ve doğal olarak da hazırlanan reklamlar da kusursuz denebilecek kadar özeldir.

Lamborghini de Cenevre Fuarı'nda da ilgi odağı olan Avendator LP 700-4 modeli için hazırlanan reklam filmiyle kusursuzluğu, gücü ve acımasızlığı vurguluyor.

Lamborghini yeni modelinin hikayesini Avendator LP 700-4 adı ile anlatmaya başlıyor. Avendator 1993 yılında İspanya'nın Saragossa kentinde bulunan arenada güreşen ve cesaretinden dolayı “Trofeo de la Pena La Madronera” ünvanını alarak tarihe geçen boğadan almış. 700 rakamı otomobilin beygir gücünü, 4 rakamı da 4. Nesil Haldex ile donatılmış dört tekerlekten çekiş sistemini anlatıyor.

Avendator reklam filminde markanın simgesi ve adını da aldığı “boğa” figürüne uygun olarak güçlü, sağlam ve estetik bir duruş ile yer alıyor.

Reklamveren: Lamborghini S.p.A

Marka Pazarlama Müdürü: Douwe Hilarius

Reklam Ajansı: Philipp und Keuntje, Hamburg

Yaratıcı Yönetmenler: Diether Kerner, Soenke Schmidt

Prodüksiyon: Sehsucht GmbH Hamburg

Pilot: Lance Strumpf

Hassas Araç Sürücüsü: Rich Rutherford

3D Başkanı: Timo von Wittken

Teknik Yönetmen: Martin Chatterjee

Editör: Stephan Wever

Yapımcı: Andreas Coutsoumbelis, Jan Tiller

Müzik: DamienDamien

Ses Tasarımı: Supreme MusicKampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?