hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları27.10.2011

Kapağın Altına Bak!Kapağın Altına Bak!

Loreal son yıllarda yapılmış en çarpıcı reklam kampanylarından birine daha imza attı. Vücüdunun heryeri dövme olan Rick Genest'i kapatıcı reklamında oynattı. Reklam filmi bir soruyla başlıyor; "bir kitabı nasıl değerlendirirsiniz?" yani "How do you judge a book?" Sonra Genest gelip koltuğa oturuyor, normal görünen ten rengini temizleyiciyle silmeye başlıyor. Altından Genest'in dövmeli bedeni çıkıyor. "Go beyond the cover!" yani "kapağın altına bak" yanıtıyla filmin başında sorulan soruya cevap veriliyor.

Loreal Dermablend Pro adlı ürün iddiasını reklam filmiylede göstermiş oldu. İlk kez bir kozmetik ürün bu kadar çarpıcı bir reklam filmiyle tanıtılıyor. Görünenle saklanan arasındaki farka vurgu yapılıyor.

 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi