hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları18.02.2011

ING Turuncu Hesap Kampanyası ile EkranlardaING Turuncu Hesap Kampanyası ile Ekranlarda

 

ING Bank'ın Turuncu Hesap Kampanyası'nda bir süredir bankanın reklam olarak ekranlarda yer alan Bir Kadın Bir Erkek dizisi karakterlerini canlandıran Demet Evgar ile Emre Karayel yer alıyor. Şu ana kadar iki farklı reklamı ile ekranlara gelen kampanya ile yuvarlanan dev leke toplarına ve seyirci önünde yapılan leke çıkarıcı testlerine gönderme yapılıyor. Bundan önceki filmler gibi, oyunculukların ön planda olduğu reklam filmleri esprili anlatımıyla dikkat çekiyor.
 
Dev Portakal reklam filminin çekimleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yapıldı. Girne'de beş sokağın iki gün boyunca trafiğe kapatıldığı çekimlerin ön hazırlık aşamasında Türkiye ve Kıbrıs'tan 40 kişilik bir ekip çalıştı. Bu hazırlıklar bir ay sürdü ve bu defada dört defa Kıbrıs'a gidildi. Filmdeki toplam 200 yardımcı oyuncu iki ayrı ekip tarafından yürütülen 15 günlük bir çalışmayla organize edildi. Ayrıca ING Bank sahnesi için de bir Golf sahasına inşa edildi. Filmde yuvarlanan dev ‘Turuncu Portakal' özel bir teknikle dikildi. Kumaşın da özel seçildiği portakal çekimden darbelere karşı dayanıklılık testinden geçti. Turuncu Hesap Lansman açılış filminde Ozan ve Zeynep Turuncu Hesap'ı takip ederek, gelişini naklen sunuyorlar. Kalabalık da, Turuncu hesap'ın cazip tekliflerini duyarak bu portakalın peşine takılıyor ve şenlik başlıyor. Leke çıkarıcı testlerine gönderme yapılan kampanyanın ikinci filminde de yine hesabın özellikleri açılmadı – kolayca açıldı gibi bir karşılaştırmayla rakip vadeli hesap özelliklerine gönderme yapılıyor.
 
Prodüksiyon: PTT Films
Ajans: Y&R Reklamevi
Yönetmen: Ozan Açıktan

 Kampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?