hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları05.03.2012

HSBC'den Net KampanyaHSBC'den Net Kampanya

“Kredi dediğin net olur” sloganın ön plana çıkarıldığı yeni HSBC reklamları, kredide önünü göremeyen müşterilere yol göstermeyi amaçlıyor. Reklam filminde bir çiftin evlerinde konuşmaları esnasında evin erkeğinin görünüş olarak net olmaması ve eşinin onu teselli etmesi üzerine kurulu. Önünü göremediğini söyleyen kredi müşterisi ekranda bulanık görülüyor.

HSBC'nin yeni reklam kampanyasını Grey İstanbul hazırladı. HSBC'nin ihtiyaç kredisi konusunda netlik ve şeffaflığa verdiği önem vurgulanarak, “Kredi NET” kampanyasına start veriliyor. HSBC'de kredi taksitlerinin aydan aya artmadığı, detaylarda gizli bilgilerin yer almadığına dikkat çekiliyor.

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?