hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları23.06.2013

Hayat Değişir Avea'ylaHayat Değişir Avea'yla

Gsm operatörü Avea; yeni reklamı, yeni sloganı ve yeni reklam kampanyası ile karşımıza çıktı.

"Hayat değişir Avea'yla" mottosuna sahip yeni reklam kampanyası, son yıllarda Avea'da yaşanan değişim ve gelişimleri gözler önüne serebilmek için hazırlanmış. İsveçli yönetmen Fredrik Callinggard'ın yönettiği reklam filmi, şarkıcı Atiye tarafından seslendirildi.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, Avea'lıların hayatlarında değişim yaratacaklarını söyleyerek, bu değişime uygun olarak yeni bir motto ve reklam kampanyası yarattık dedi. Son yıllarda müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için durmadan çalıştıklarını ve şirketlerini en iyi seviyeye getirdiklerinin altını çizen Ertürk, Avea rekabete açık ve iddialı bir duruş sergiliyor dedi.

Önümüzdeki günlerde yeni imajı ve fikirleriyle gelen Avea'nın müşterilerine ne gibi yenilikler sunacağı merakla bekleniyor.

 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?