hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları02.12.2013

En Pahalı Hediyeyi Kendinize AlınEn Pahalı Hediyeyi Kendinize Alın

Noel yaklaşırken, markaların yeni yıla özel olarak hazırladığı kampanyalar da ortaya çıkmaya başladı. Bu kampanyalardan biri de Harvey Nichols'ın hazırladığı “Sorry, I Spent It On Myself” (Üzgünüm, parayı kendim için harcadım) adıyla tanıtılan kampanya oldu.

Noel hediyesi için çok fazla para harcamak istemeyen tüketicilerine özel bir koleksiyon hazırlayan marka, Harvey Nichols etiketi taşıyan; çakıl taşı, kürdan ve kalem gibi hediye seçeneklerini şeffaf bir paket içinde sunuyor. Bu konsept için bir de reklam filmi hazırlayan markanın reklam senaryosunda; Harvey Nichols etiketini görenler, paketin içinden çok şık bir hediye çıkacağını düşünürken, çakıl taşı ya da kürdan çıkmasıyla şok oluyor. Hediyeleri veren kişinin: “Sorry, I Spent It On Myself” (Üzgünüm, parayı kendim için harcadım) demesiyle, herkes hayal kırıklığına uğruyor.

‘En pahalı hediyeyi kendinize alın' mesajını veren ünlü marka, noel için hazırladığı yeni kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 

 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi