hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları15.05.2013

DJ Tiesto Hangi Markanın Reklam Yüzü Oldu?DJ Tiesto Hangi Markanın Reklam Yüzü Oldu?

Tüm dünyada oldukça sevilen Dj Tiesto, Acer'ın yeni reklam yüzü oldu.


Dj Tiesto ve Vernol'un rol aldığı reklam kampanyasında, ünlülerin Acer'ı nasıl kullandıkları anlatılıyor. Reklam kampanyasının hikayesi ise asistan Vernol üzerine odaklanmış. Dj Tiesto gibi başarılı bir dj olmak için gizli gizli Aspire P3 Ultrabook'unu kullanan Vernol, kötü performansından Tiesto sayesinde kurtuluyor. Billboardlar, sosyal medya ve televizyon gibi iletişim kanalları kullanılarak yayılması planlanan kampanya, Acer'ın 2013 yılına ait ilk reklam kampanyası oldu.


2012 yılında da Megan Fox ve Kiefer Sutherland'in rol aldığı reklam kampanyaları, ünlülerin hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor.
 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?