hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları11.01.2012

Beren’in Yerine Pamela Patos ReklamındaBeren’in Yerine Pamela Patos Reklamında

Patos'un marka yüzü Pamela Anderson oldu. Sahil Güvenlik dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan Anderson'un tüm dünyada markayı temsil edeceği belirtiliyor.

Patos Sticks için kamera karşısına geçen Anderson'un reklam filmi Ocak ayı itibarıyla ekranlarda gösterilmeye başlanacak. Kosta Rika'da çekimleri yapılan reklam filminde Sahil Güvenlik dizisini hatırlatan görüntülere yer veriliyor.
Kanadalı güzel aktrist, Twiter hesabından yaptığı açıklamada Şubat ayında İstanbul'a geleceğini duyurdu. Anderson, sette yaşadığı tecrübeye dayanarak Türklerin espri anlayışını ve hayvan haklarının korunmasına ilişkin duruşunu beğendiğini belirtti.
Daha önce Beren Saat ile çalışan Doritos, oyuncunun yüklü bir meblağ istemesi üzerine yönünü Hollywood'a çevirdiğini açıklamış, çok daha uygun bir fiyata reklam filmlerinde bir yıldız oynatacağının sinyalini vermişti. Doritos'la yaptığı anlaşmanın detaylarını açıklamayan firma, birçok mecrada Anderson'un yüzünü kullanacak.
Pamela Anderson, foxların avlanmasına karşı cephe oluşturmanın yanısıra AİDS'le mücadele konusunda sosyal bilinç oluşturmak için önemli çaba sarf ediyor.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?