hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları08.08.2011

Bellona’dan Yaza Özel Fırsat KampanyalarıBellona’dan Yaza Özel Fırsat Kampanyaları

Bellona 30 Eylül tarihine kadar devam edecek olan kampanyalarını 2011 marka yüzü olan Şevval Sam ile duyurmaya devam ediyor. Yeni evlenecek çiftlere ve evini yenilemeyi düşünenlere özel fırsatların sunuluğu kampanyaların tanıtıldığı reklam filmi, Şevval Sam'ın seslendirdiği şarkıyla renkleniyor. Bellona, ürün sınırlaması olmaksızın 6500 liralık alışveriş yapan herkese 82 ekran Grundig LCD TV hediyesinin yanı sıra, yüzde 20'ye kadar indirim fırsatı da sunuyor.

Bellona'nın fırsat kampanyasına, Vivaldi Yemek ve Yatak Odası Takımı ve Vivaldi Koltuk takımı da dahil. ‘Şimdi al 2012'de' öde fırsatının da olduğu kampanya ile yüzde 20'lik avantajın yanı sıra Maximum Kart'a özel peşin fiyatına 12 taksit imkanı da sunuluyor. kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 3399 numaralı tüketici hattından ya da Bellona satış noktalarından ulaşılabiliyor.

Reklamveren: Bokdak Holding – Bellona

Reklam Ajansı: Piramit

Prodüksiyon: Spots

Yönetmen: Mustafa Emre

Medya Şirketi: Mindshare

Mecra: Televizyon, radyo, basın, internetKampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi