hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları22.07.2011

Avon ve Fergie İş Birliğine ÖdülAvon ve Fergie İş Birliğine Ödül

Geçtiğimiz günlerde New York, Lincoln Center'da açıklanan FiFi® Ödülleri'ne uluslararası parfüm endüstrisinin önde gelen isimlerinin yanında, sinema, müzik ve televizyon dünyasından renkli isimler katıldı. Gecede, Black Eyed Peas'in vokali Fergie de Avon için özel olarak hazırladığı Outspoken by Fergie parfümü ile “Yeni Ünlü Parfümleri” kategorisinde 2011 FiFi® ödülünün sahibi oldu.

İlk parfümüyle parfüm kategorisinin itibarını arttıran ve geniş tüketici kitlelerine hızlı bir şekilde ılaşan ünlülere verilen “Yeni Ünlü Parfümleri” kategorisi ödülünün kazananı FiFi® ödülleri yönetim kurulu üyeleri tarafından belirleniyor.

Fergie 2010 yılında yeni parfümüyle dikkatleri üzerine çekti. Kendine güvenli ve kendiyle barışık özgür ruhlu şarkıcı gecede bir de açıklama yaparak, ilk parfümü Outspoken by Fergie'nin Avon tarihinin en büyük parfüm lansmanı olmasının inanılmaz olduğunu söyledi. Her projesi ile ilgili tutku ve heyecan duyduğunu ve projelerin başından sonuna kadar büyük emek verdiğini belirten Fergie, Outspoken için de aynı duyguları hissettiğini belirtti ve FiFi® “Yeni Ünlü Parfümü” ödülüne layık görüldüğü için mutlu olduğunu ifade etti.

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi