hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları22.07.2011

Avea Grand Interactive Awards Heyecanı BaşlıyorAvea Grand Interactive Awards Heyecanı Başlıyor

İnteraktif pazarlama fikirleri alanında, en iyileri ödüllendirmeyi hedefleyen Avea Grand Interactive Awards başvuruları 1 Ağustos tarihinde başlıyor. Geçtiğimiz yıl da Avea'nın desteğiyle gerçekleşen yarışma, interaktif pazarlama sektörünün en iyilerini değerlendiriyor ve en çok katılım alan dijital mecra olma özelliğini taşıyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmaya başvurular 1 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında www.aveagia.com sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. 10 farklı kategoride değerlendirilecek olan yarışmanın sonuçları İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında 21 Eylül 2011 tarihinde düzenlenecek olan ödül törende açıklanacak.

Avea Grand Interactive Awards'a karılan projeler önce bir ön jüri tarafından incelenecek. Ardından kısa listeye kalan işler sektör, reklamveren ve mecra temsilcilerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışmaya 21 Eylül 2010 – 1 Ağustos 2011 tarihleri arasında hedef kitleyle buluşmuş olan bütün kategorilerdeki işler katılabilir.

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?