hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları03.03.2011

Autopia: Biz Yapıyoruz, Onlar KonuşuyorAutopia: Biz Yapıyoruz, Onlar Konuşuyor

Türkiye'nin ilk otomobil alışveriş merkezi olan Autopia üç farklı reklam filmiyle ekranlara geliyor. Autopia Avrupa'nın da en büyük otomobil alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Filmler ‘Adamlar yapıyor be abi' anlayışı üzerine kurulmuş mizahi bir dil içeriyor.

Üç farklı reklam filminin çekimleri üç günde gerçekleştirilmiş. Yatırımcı, tüketici ve galericilere yönelik olarak çekilen bu filmlerde İngiliz, Fransız ve İtalyanların proje karşısındaki şaşkınlıkları konu ediliyor. Oyunculukların ve konuşmaların Türkiye'de yerleşik kültüre bolca gönderme yaptığı filmler projenin ne olduğunu, hedefini, hizmet içeriğini de diyaloglar ile başarılı bir şekilde anlatıyor.

Reklamveren : Autopia

Reklam Ajansı : Tayfa&W'DO

İletişim Ajansı : Optima İletişim

Prodüksiyon : Atlantik Film

Yönetmen : Umut Aral

Mecra : Televiyon – Gazete

Autopia - "Biz yapıyoruz ingilizler konuşuyor"

Autopia - "Biz yapıyoruz italyanlar konuşuyor"Kampanya ile ilgili videoFlash playerı yüklemeniz gerekmektedir.
Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
reklamın tek adresi