hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları14.03.2013

Akbank’tan Çok Konuşulacak Reklam KampanyasıAkbank’tan Çok Konuşulacak Reklam Kampanyası

Akbank, daha önce bankalarıyla ve hizmetleriyle tanışmamış yeni müşterileri için, hedef kitlesini genişletmeye yönelik bir reklam kampanyasına imza attı: Zıt İkizler.


İlker Ayrık ve Kıvanç Tatlıtuğ'un rol alacağı reklam kampanyası, adıyla olduğu kadar senaryosuyla da ilginç. 80'lerden bugüne kadar ikizlerin hayatından kesitlerin yer alacağı reklam filmlerinde, İlker ve Kıvanç'ın küçüklüklerini canlandıracak castları bulmak için çok sıkı çalıştıklarını söyleyen Kurumsal iletişim başkanı Murat Göllü, reklam filmi için belirlenen mekanların da tarihin dokusunu yansıtan özel mekanlar olduğunu söyledi.
 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?