hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları14.01.2015

Unicef Reklamında Oynayacak Gönüllüler Aranıyor! Unicef Reklamında Oynayacak Gönüllüler Aranıyor!

Birleşmiş Millet tarafından, dünya çocuklarını korumak ve çocukların yaşam şartlarını iyileştirmek için kurulan Unicef, yeni reklam kampanyası için Imagine adını verdiği şarkısını söylecek 1 milyon gönüllü arıyor. Unicef'in reklam bu yılki reklam kampanyasında Türkiye'yi Kıvanç Tatlıtuğ temsil edecek.


Oynadığı dizi ve filmlerle adından sıkça bahsettiren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kazancının bir kısmını hayır kurumlarına bağışlayan bir yardımsever olarak biliniyor. Yardımsever tavrına yakışır bir işe daha imza atmaya hazırlanan ünlü oyuncu, Unicef reklamlarında rol alacak.


Dünya yıldızlarının yer aldığı ve tüm dünyada yayınlanan Unicef reklamları, bu kez Kıvanç Tatlıtuğ ile özdeşleşecek. Tatlıtuğ artık, sadece Türkiye'de değil tüm dünyada tanınan bir yüz haline gelecek. Katy Perry, Priyanka Chopra, Daniela Mercury, Hugh Jackman, David Guetta, Thalia ve Will.i.am gibi ünlü isimlerin rol aldığı Unicef reklamının amacı ise 1 milyon kişinin hep bir ağızdan “Imagine” adlı şarkıyı söylemesi.

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?