hızlı erişim tepe hızlı erişim alt

Reklam Kampanyaları15.11.2013

“Hürriyet Benim”“Hürriyet Benim”

Hürriyet Gazetesi “Hürriyet benim” adını taşıyan yeni bi reklam kampanyası başlattı. Kampanya için bir de ‘Hürriyet' şarkısı yapan gazete, tüm okurlarını Hürriyet şarkısını beraber seslendirmek için davet ediyor.

Tüm ayrımcılıkları kaldırarak, kişiye kendi olma hakkı vermek isteyen şarkı: “Yazabilirim. Sorabilirim. Gönlümce konuşabilirim. İstersem susabilirim. Hürriyet benim. Sevebilirim. Seçebilirim. Aşkımdan ölebilirim. Ben kendim olabilirim. Hak benim. Hayat benim.Yol benim. Seçim benim. Başka dilde doğabilirim. Hayalime koşabilirim. Ben bir ağaç olabilirim. Hürriyet Benim.” Sözlerini barındırıyor.

Hürriyet Gazetesi okurlarına kendi Hürriyet klibini hazırlama şansı sunan gazete, şarkıya katılmak isteyenler için www.hurriyetbenim.com internet adresini oluşturdu.

TBWA\ISTANBUL Ajans imzası taşıyan reklam filmi, sıklıkla televizyon reklamlarında karşımıza çıkacak.
 

Bu reklam kampanyası ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam kampanyası ile ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam kampanyasına yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Kampanyası ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar Reklam.com.tr okurunun kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, yazı konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
neden reklam.com.tr?