hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam Haberleri29.05.2015

Trafikten Bunalan Vespa AlsınTrafikten Bunalan Vespa Alsın

Rivas Y&R (Kito, Ekvator) reklam ajansı, Vespa motorsikletleri reklamı için, kendini "dünyanın en büyük topluluk tabanlı trafik ve navigasyon uygulaması" olarak tanımlayan Waze'i kullanmış. Waze'de kullanıcılar sürekli yollardaki durumu güncelleyen mesajlar atarak diğer sürücülere yol ve trafik durumunu aktarabiliyor. Aynı zamanda uygulamada, bir yerden bir yere arabayla ne kadar sürede gidilebileceği hakkında bilgi de veriliyor.

İnsanların trafikten bunaldıkları için motorsiklet alma kararı aldıkları verisine dayanan çalışmada, Waze'de arabalar için yer alan yol sürelerine Vespa motorsiklet için yol süreleri eklenmiş. Böylece bir noktaya motorsikletle arabadan daha hızlı varılabileceğini de kullanıcılar görmüş.
 Bu reklam haberi ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam haberiyle ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam haberine yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Haberleri ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar reklam haber okurlarının kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr. veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, haber konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
iç sayfa bitişi
reklamın tek adresi