hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam Haberleri21.01.2012

Motorola’nın Apple ZaferiMotorola’nın Apple Zaferi

Patent savaşları yaptığı ezeli rakibi Samsung ile davaları süren Apple, şimdi de Motorola'dan gelen darbeyle sarsıldı.

İphone ve İpad'i korumak için her şeyi yapan Apple, Motorola'nın 3 patentini kullandığını iddia ederek Motorola'ya dava açmıştı. Fakat BD Uluslarası Ticaret Komisyonu, İdare Hukuk Yargıçlarının yürüttüğü davada Motorola'nın Droid ailesinin Apple'ın bu üç patentini ihlal etmediği yönünde karara vardı.

Karardan sonra Motorola Yetkilileri tarafından yapılan açıklama şu şekildeydi: "Biz Motorola Mobility ailesi olarak verilen bu karadan çok memnunuz. Motorola Mobility yıllar boyunca yeni teknolojiler geliştirmek ve fikri mülkiyet portföyü oluşturmak için büyük çabalar sarf ettik. Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkaran geliştericilerimizle gurur duyuyoruz."
 

Bu reklam haberi ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam haberiyle ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam haberine yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Haberleri ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar reklam haber okurlarının kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr. veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, haber konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
iç sayfa bitişi
neden reklam.com.tr?