hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam Haberleri20.01.2012

Kartepe'de Kent Estetiğini Bozan Tabelalar KaldırılıyorKartepe'de Kent Estetiğini Bozan Tabelalar Kaldırılıyor

Kocaeli Kartepe mevkiinde reklam tabelaları trafiği tehlikeye soktuğu ve kent estetiğini bozduğu gerekçesiyle kaldırılıyor. Tabelaların, belirlenen standartlarda ve noktalarda kurulacağı belirtildi.

Kartepe ilçesinde D-100 Karayolu ve Sapanca Yolu üzerinde yola cepheli alanda bulunan reklam tabelaları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği'ne aykırı olduğu belirtilerek kaldırılma kararı alındı. Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Kent Estetiği Birimi ekipleri tarafından bölgede bulunan 165 reklam tabelası kaldırılıyor.
Kartepe Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte belirlenen nokta ve kavşaklarda çoklu tabela sistemini kullanacak. Ay sonuna kadar tüm tabelaları kaldırmayı planlayan Belediye kaldırma işine ilk olarak Maşukiye Alabalık Tesisleri girişinde başladı.
 
Bu reklam haberi ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam haberiyle ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam haberine yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Haberleri ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar reklam haber okurlarının kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr. veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, haber konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
iç sayfa bitişi
reklamın tek adresi