hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam Haberleri28.05.2015

eBay'den Promosyonlu Listeleme ÖzelliğieBay'den Promosyonlu Listeleme Özelliği

eBay, Promosyonlu Listeleme özelliğini kullanmaya başladığını duyurdu. Bu özellikle birlikte, eBay'de mağazası olan satıcılar arama sonuçları içinde ürünlerinin reklamını yapabilecek. Satıcılar, reklama tıkladıktan sonra eBay mağazalarından alışveriş yapan kullanıcı olursa bu reklamlar için ücret ödeyecek.

Şimdilik sadece ABD, Büyük Britanya, Almanya ve Avustralya'da davet yoluyla kullanılabilen özelliğin yıl içinde diğer ülkelerde de kullanıma açılması planlanıyor. Özellikten yararlanmak isteyen satıcılar bekleme listesine kaydolabiliyor. Reklamlar şimdilik masa üstü ve iOS cihazlarda görülebiliyor ve yaz sonunda Android'de de görülmesi planlanıyor.
 

Bu reklam haberi ile ilgili yapılan yorumlarBu reklam haberiyle ilgili yorum bulunmamaktadır.

Bu reklam haberine yorum yapE-Posta AdresinizAdınız SoyadınızMesajınızGüvenlik Kodu

Reklam Haberleri ile ilgili ziyaretçilerin yaptığı yorumlar reklam haber okurlarının kendi görüşleridir, bu yorumlardan reklam.com.tr. veya bağlı bulunduğu firma sorumlu tutulamaz. Küfür, hakaret içeren, haber konuları ile ilgisiz, kişilk haklarına saldıran, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan yorumlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Yorumlarınızı 'küçük harf 'lerle yazmanızı rica ederiz.
iç sayfa bitişi
neden reklam.com.tr?