hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Hizmetlerimizreklamın tek adresi

reklam ajansı arıyorum reklam ajansıyım

Reklam.com.tr de neler yapabilirsiniz?Reklam VerenlerReklam.com.tr; internet, televizyon, radyo, gazete, açık hava, sinema reklam mecralarında reklam vermek isteyen firmalara reklam yayınlamak istedikleri mecralardan ve reklam sektöründeki en seçkin reklam ajanslarından en uygun fiyat tekliflerinin gelmesini sağlar.

Sistem Nasıl Çalışır?Siz reklam veren olarak sadece Reklam.com.tr fiyat teklif talep formumuzu doldurursunuz, Reklam.com.tr size reklam hizmetini en iyi verebilecek birden fazla ve sektörün öncüsü reklam ajansından en hesaplı fiyat tekliflerinin gelmesini sağlar. Siz de bu reklam ajanslarının içinden size en uygun olanını seçersiniz. Böylece birden fazla ajans arayıp teklif alıp zaman kaybetmezsiniz ve reklam karmaşasından kurtulursunuz.

Reklam Vermek için tıklayınız.


Reklam AjanslarıReklam hizmeti almak isteyen potansiyel kitleye ulaşmak için doğru yerdesiniz. Sisteme kayıt olarak, Reklam.com.tr'ye gelen reklam talaeplerini ve müşteri bilgilerinin çok kısa bir sürede size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?Reklam.com.tr'den potansiyel müşteri bilgilerini talep edebilmek için Reklam Ajansları Teklif Sistemi başvuru formunu doldurmanız gerekir, kısa bir değerlendirmeden sonra sisteme dahil olabilirsiniz.

Reklam Ajansları Teklif sistemi başvurusu için tıklayınız.


Reklam.com.tr Firma Teklif DiziniReklam.com.tr Televizyon, Radyo Kanallarını ve bu mecralarda Reklam Ajanslığı yapan, Reklam yöneten firmalar ile İnternet, Gazete, Dergi, Açık Hava, Billboard, Sinema, Promosyon Reklam Ajanslarını tanıtan, arttırılan bir teklif sistemine ve kategorilere göre reklam firmalarını listeyen teklif dizini hizmeti vermektedir. Dizin hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Firmanızı Dizine Kaydetmek için tıklayın


Reklam.com.tr Sitemizde nasıl reklam verebilirsiniz?Reklam.com.tr firmalara ait reklamları müşteri taleplerine göre aşağıdaki reklam formatlarında yayınlamaktadır. Reklam.com.tr reklam sektörünün internette en çok başvurulan bilgi platformudur müşteri geri dönüş oranınız yüksektir.

1- Banner reklamları

2- Advertorial reklamlar

3- Tanıtım Videoları

4- Reklam kampanyaları tanıtımı

5- Reklam ajanslarını ve firmaları tanıtan özel sayfalar ve bannerlar

Reklam başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz


televizyon reklamlari
televizyon reklamlari
billboard reklamlari
gazete reklamlari
radyo reklamlari
dergi reklamlari
açık hava reklamlari
sinema reklamlari
reklam fiyat teklif formu

Farklılığınızı yaratmak iletişim kanallarını etkin kullanmaktan geçer. Marka, ürün veya hizmetlerinizin doğru tanıtımla amacına ulaşması Reklam.com.tr'nin güvenilir hizmetleri ve tecrübeleri doğrultusunda mümkündür.

Reklam.com.tr size reklam bilinirliğinden, marka bilinirliğine yapacağınız yolculukta rehberlik edecektir. Bu yolculukta en temel faktör reklamın yaratıcı gücünün etkisini markanıza hissettirmektir. Güçlü bir yaratıcı uygulamanın, doğru hedef kitle ile buluşması markanızın yüksek bilinirlik skorlarına ulaşmasını sağlayacaktır.


iç sayfa bitişi
neden reklam.com.tr?