hızlı erişim tepe hızlı erişim alt
iç sayfa başlangıç

Reklam.com.tr Ajanslara Özel HizmetlerReklam.com.tr, bütün reklam mecraları hakkında danışmanlık almak ve mecralara reklam vermek isteyen firma ve bireylerin hizmet almak için başvurdukları bir platformdur.

Ajansınızın yeni müşterilere ulaşması için;

1- Reklam.com.tr Ajans Dizini

Reklam.com.tr’de size en uygun müşteri kitlesiyle buluşabilmek için hizmetlerinize en uygun kategoriye markanızı kayıt edin ve marka değerinizi daha da kuvvetlendirecek yeni müşteriler ve teklif talepleriyle buluşun.

Örneğin; bir televizyon kanalıysanız veya yoğun olarak televizyonlara medya planlaması yapan bir ajanssanız “Televizyon” kategorisini tercih etmelisiniz veya yoğun iş hacminizi promosyon hizmetleri oluşturuyorsa “Promosyon” kategorisi tam size göre.

Not: Ajanslar birden fazla kategoriye kayıt olabilir.

Ajansınızı Dizine Kaydetmek için tıklayınız.

2- Reklam.com.tr Alt Sayfa Reklam Alanlarında Ajansınıza Özel Bir Sayfada Tanıtım

Reklam.com.tr reklam sektörü ile ilgili jenerik sayfalara içerik sağlamaktadır. Jenerik, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkan, prestijli sektörel bir sayfada tanıtımını yapmak ve yeni müşterilerle buluşmak için geç kalmayın.

Örneğin; Televizyon reklamları için medya planlaması yapıyorsanız, Televizyon.reklam.com.tr alt sayfamızda ajansınıza özel bir tanıtım yapabilirsiniz. Böylece reklam vermek isteyen müşteriler doğrudan sizinle iletişime geçer. Adana’da hizmet veren bir reklam ajansı iseniz adana.reklam.com.tr sayfamızda reklam ajansınızı tanıtabilirsiniz.

Ajansınıza özel alt sayfa tanıtımları için genel bir fikir vermesi maksadıyla hazırladığımız sayfayı incelemek için Tıklayın.

3- Reklam.com.tr Sitemizde Reklam Verebilirsiniz

Reklam.com.tr firmalara ait reklamları müşteri taleplerine göre aşağıdaki reklam formatlarında yayınlamaktadır. Reklam.com.tr reklam sektörünün internette en çok başvurulan bilgi platformudur müşteri geri dönüş oranınız yüksektir.

1- Banner reklamları,
2- Advertorial reklamlar,
3- Tanıtım Videoları,
4- Reklam kampanyaları tanıtımı,
5- Reklam ajanslarını ve firmaları tanıtan özel sayfalar ve bannerlar.

Reklam Bannerı Yayınlamak için Tıklayın

Reklam Ajanslarının artık müşteri bulmak gibi bir derdi yok! Sizi arayanı reklam.com.tr sizinle buluşturuyor…

Not: Reklam.com.tr medya planlama ajansı değildir. Reklam hizmeti almak isteyen ziyaretçilerden gelen başvuru ve talepler doğrudan Reklam.com.tr’ye gelmişse, müşteri bilgileri, ekibimiz tarafından değerlendirilir. Verdikleri hizmete ve lokasyona göre sistemimizde kayıtlı, uygun olan ajanslar ile paylaşılır.
iç sayfa bitişi
reklamın tek adresi